Nieuwe rubriek: Gelezen
Een kort berichtje deze keer. Voor mijn boekenblog mag ik vaak boeken recenseren en daar ben ik erg blij mee. Ik lees graag en veel, en eigenlijk best wel snel. Recensies schrijven vind ik ook leuk om te doen (zeker als het gelukt is) maar daar ben ik zeker niet zo vlot en snel in. Daar ben ik echt wel even mee bezig. Naast de recensieboeken koop, win of leen ik ook boeken die ik lees. Om overal uitgebreide recensies van te schrijven ontbreekt me gewoon de tijd. Toch wil ik wel kort iets zeggen over deze boeken. Dat ga ik voortaan doen onder de rubriek Gelezen.
Connie Flipse
Connie is de trotse eigenaar van Connie's Blog. Samen met notarishonden Emma en Robin plaats ik hier al mijn creatieve nieuws en boekrecensies voor iedereen die hierin geïnteresseerd is.
Bekijk alle berichtenMisschien is dit ook iets voor jou
Verslag Elfia 2015
door Connie Flipse 25 april 2015
Blogtour De Kooi – Interview met Josh Malerman
door Connie Flipse 16 januari 2015
Toon reactiesReacties sluiten

2 Opmerkingen
door Connie Flipse
Helemaal mee eens, het moet wel mogelijk blijven om nieuwe boeken te lezen. Ik hoop dat dit een goede oplossing is. Het eerste " Gelezen " artikel staat ondertussen hier op mijn blog.
door Zwartraafje
Je kan onmogelijk van elk boek een uitgebreide recensie schrijven hé. Op de duur hou je gewoon geen tijd meer over om nieuwe boeken te ontdekken én dat blijft toch het leukste en belangrijkste. Ik heb het zelf ook al wel eens op die manier opgelost.