Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Winactie 12 – Feestmaand

Vandaag mag ik namens uitgeverij Lemniscaat een mooie winactie doen. Deze keer zullen er drie winnaars zijn die ieder een prachtig boek van uitgeverij Lemniscaat kunnen winnen. Uiteraard kun je het opgeven wanneer je voorkeur hebt voor 1 van de boeken. Op mijn blog en sociaal media kun je van alles zien en lezen deze boeken.

Let er op dat ik nooit zal vragen of je ergens op klikt en lees a.u.b. de voorwaarden voor je mee doet.

Welke boeken zijn er te winnen:

Boek 1: De Gruffalo Pop-up – Julia Donaldson/ Axel Scheffler

In het donkere bos was een muisje op pad…

De Gruffalo, wie kent hem niet? Het donkere bos komt tot leven in deze interactieve pop-upeditie. Met het volledige verhaal en acht schitterende pop-upscènes is dit een cadeau voor jong en oud.

Laat Slang beven, Uil met zijn vleugels slaan en Vos wegrennen. En griezel en geniet bij de reusachtige 3d pop-up van de Gruffalo zelf.

Onmisbaar voor alle Gruffalo-liefhebbers. Voor iedereen dus.

Boek 2: Dappere Duuk

Arme Duuk! hij is dol op muziek, maar durft alleen te zingen als niemand hem kan horen. En dat terwijl hij een geweldige stem heeft! Als de dieren in het bos een Grote Show organiseren, wil Duuk wel optreden. Maar zijn slurf schiet in de knoop en uit zijn keel komen alleen maar piepgeluidjes… Zijn knieën knikken, zijn oren gloeien en zijn stem stokt. Zal het Duuk lukken zijn angst te overwinnen?

Dappere Duuk is een lief en bemoedigend verhaal dat elk kind met plankenkoorts zal helpen.

Lees hier mijn recensie

Boek 3: Het is druk in het bijzondere bos van beer – Rachel Piercey

Ontdek hoe de vrienden in het Bijzondere Bos hun dagen doorbrengen en ga op zoek naar meer dan honderd verborgen dingen in de magische prenten van Freya Hartas. Een gloednieuw prentenboek van de makers van Het Bijzondere Bos van Beer.

Bezoek de school, de bakker, de kruidenier en nog veel meer spannende plekken. Ontdek hoe Beer, Professor Uil, Mama Vos, Opa Pad en nog veel meer bekenden uit het bos ervoor zorgen dat alles goed gaat.

Vol vrolijke voorleesgedichten en verborgen voorwerpen om urenlang van te genieten!

Winactie

Je kunt meedoen voor 1 van deze 3 boeken door te reageren onder dit bericht. Of door te reageren onder het bericht op de Facebook pagina van Connie’s Boekenblog en op de Instagram pagina van mijn blog onder het bericht.

Tot en met 6 oktober 2025 kun je reageren om kans te maken op één van deze boeken.

De winactie is alleen voor adressen in Nederland en België.

De verzendkosten betaalt de uitgever.

Ik stuur nooit een link of iets om op te klikken. De winnaar moet contact met mij opnemen voor de adresgegevens en je hebt 1 week de tijd om te reageren wanneer de winnaar bekend gemaakt is.

Zodra ik het adres binnen heb, stuur ik deze naar de uitgever en daarna neem ik geen verantwoording meer voor het pakket.

Succes

Toon reactiesReacties sluiten

6 Opmerkingen

  • door Marian B
    Posted 30 september 2025 12:31 0Likes

    Mooie boeken , moeilijk kiezen hoor 😉
    Ik doe mee voor Dppere Duuk, omdat het thema mij aanspreekt. Veel kinderen (en volwassenen) vinden wel eens iets spannends of hebben plankenkoorts. Een mooie manier om het bespreekbaar te maken bij kinderen.

  • door Marijke
    Posted 29 september 2025 19:07 0Likes

    Ik loot graag mee voor De Gruffalo Pop-up, mijn kleinkinderen zullen dit geweldig vinden

  • door Mieke
    Posted 29 september 2025 17:31 0Likes

    Het is druk in het bijzondere bos van beer zou ik graag winnen.

  • door AnnaB
    Posted 29 september 2025 07:36 0Likes

    Mooie boeken om de kinderen uit voor te lezen! Boek 3 ziet er mooi uit

  • door Betty
    Posted 29 september 2025 07:25 0Likes

    Leuk om de kleinkinderen uit voor te lezen Dappere Duuk lijkt ons leuk

  • door Betty
    Posted 29 september 2025 07:20 0Likes

    Leuk om de kleinkinderen uit voor te lezen

Laat een reactie achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Pin It on Pinterest