Dinosaurussen blijven in iedere generatie kinderen aanspreken, voor de vele fans is er bij uitgeverij Deltas een kleur / sticker boek verschenen. Kinderen kunnen in dit boek heerlijk aan de slag gaan met stiften, kleurpotloden (of waar ze ook zin in hebben) om de diverse soorten dino’s in te kleuren.
Bij iedere kleurplaat staan er vakjes met afbeeldingen van de stickers die daar geplakt moeten worden. De stikkers zitten bij elkaar op een dubbele pagina in het midden van het boek.
Naast kleuren is het ook een beetje puzzelen om de stickers op de goede plek te krijgen. Iets waar mijn kinderen zich vroeger kostelijk mee konden vermaken en waarschijnlijk ook de jonge kinderen van nu.
De stickers geven een mooie toevoeging aan de kleurplaat die gemaakt wordt. Jammer genoeg staan er geen namen bij. Ik denk dat kinderen erg graag willen weten welke Dino’s er in het boek staan. Maar buiten dat is het een erg leuk creatief boek voor kinderen.
Connie is de trotse eigenaar van Connie's Blog. Samen met notarishonden Emma en Robin plaats ik hier al mijn creatieve nieuws en boekrecensies voor iedereen die hierin geïnteresseerd is.